Dowiedz się dlaczego warto nam zaufać

Purebeau- Agi jest wyłącznym dystrybutorem niemieckiej firmy PUREBEAU na terenie Polski.
Naszą domeną jest niewątpliwie makijaż permenentny. Wieloletnie doświadczenie i talent, lata badań nad udoskonalaniem technik wykonywania makijażu permanentnego, najwyższej jakości urządzenia i pigmenty Purebeau czynią z nas lidera na rynku Polskim.
Naszym celem jest Państwa pełna satysfakcja poprzez wykonanie makijażu w sposób perfekcyjny i estetyczny przy założeniu jak najbardziej naturalnego wyglądu.

Nasza wiedza nieustannie się rozwija, jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami i nowościami w świecie makijażu permanentnego. Uczestniczymy w wielu szkoleniach, targach i wystawach, na których zdobywamy liczne wyróżnienia i medale.
Dla wszystkich osób interesujących się makijażem, chcących poszerzyć swoją wiedzę i kompetencję organizujemy profesjonalne szkolenia, prowadzone przez Panią Agnieszkę Leśniewską – trenera marki PUREBEAU.

Dla wszystkich osób interesujących się makijażem, chcących poszerzyć swoją wiedzę i kompetencję organizujemy profesjonalne szkolenia, prowadzone przez Panią Agnieszkę Leśniewską – trenera marki PUREBEAU, lingeristkę z wieloletnim doświadczeniem, zdobywczynię wielu prestiżowych nagród, w tym międzynarodowych z zakresu makijażu permanentnego, m.in:

  • Tytuł Mistrza Kosmetyki 2009
  • Certyfikat Kosmetyczki Międzynarodowej 2000
  • Czołowe miejsca w Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu Permanentnego 2004 i 2005
  • Studium menedżerskie 2002v
  • Przygotowanie i wykształcenie pedagogiczne

Oferujemy również sprzedaż wysokiej klasy urządzeń i materiałów marki Purebeau.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
SKLEP PUREBEAU-AGI