RELACJA Z TARGI LNE 2017 – 1-2 Kwietnia

hottt

RELACJA Z TARGI LNE 2017 – 1-2 Kwietnia

MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI KOSMETOLOGICZNE LNE 2017

Magia.. Zachwyt.. Prestiż.. to tylko niektóre z określeń, które charakteryzują targi LNE. Co roku jesteśmy zachwyceni przygotowaniem i pełnym profesjonalizmem, które towarzyszy nieustannie podczas całego wydarzenia. Mimo, iż jest to kolejna edycja, w której uczestniczy nasza firma, to co roku jesteśmy zachwyceni ich popularnością wśród osób z branży kosmetycznej, ale nie tylko!
Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko bardzo dziękujemy za wspólnie spędzone chwile, zainteresowanie naszymi produktami oraz pochlebne opinie na temat naszej działalności! Wszystko to daje nam niesamowitej siły do dalszego rozwoju i jeszcze cięższej pracy – JESTEŚCIE WSPANIALI – DZIĘKUJEMY <3 :*

Fibroblast Plazma - Lifting bez skalpela - TARGI LNE 2017

Podczas 35. MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI KOSMETOLOGICZNE LNE 2017 – p. Agnieszka Leśniewska miała przyjemność zaprezentować odwiedzającym NOWOŚĆ wśród urządzeń dostępnych w naszej firmie, czyli FIBROBLAST PLAZMA. Sala podczas prezentacji wypełniona była po brzegi, co bardzo nas cieszy, bo świadczy to o wielkim zainteresowaniu zarówno urządzeniem FIBROBLAST PLAZMA jak i działalnością naszej firmy.
Podczas samego występu dało się odczuć na sali pozytywny dreszczyk emocji i zaciekawienie 🙂
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział, liczne pytania oraz oczywiście za obecność 🙂 Jeżeli pojawiły się kolejne pytania, to zapraszamy do kontaktu – z niezwykłą przyjemnością na wszystkie odpowiemy.
POZDRAWIAMY 🙂

COLLEGIUM COSMETICUM - Odbiór dyplomu przez p. Agnieszkę

COLLEGIUM COSMETICUM to Ekskluzywne Studium Kształcenia Kosmetologów i Kosmetyczek, adresowane do kosmetyczek i kosmetologów z minimum 5-letnim stażem pracy. Program autorski dr. Artura Markowskiego we współpracy z LNE oraz ze Stowarzyszeniem „Przyjazna Kosmetyka”. Celem jest intensywne dokształcenie z zakresu najnowocześniejszych osiągnięć kosmetologii i elementów holistyki, biznesu, psychologii oraz zdobycie wiedzy praktycznej i teoretycznej, niezbędnej dla uzyskania najwyższych standardów pracy w zawodzie kosmetyczki i kosmetologa.
Niezmiernie miło nam poinformować, że p. Agnieszka Leśniewska podczas 35. MIĘDZYNARODOWEGO KONGRESU I TARGÓW KOSMETOLOGICZNYCH LNE 2017 zaszczycona była odebrać dyplom ukończenia studium COLLEGIUM COSMETICUM! Wspaniale było się znaleźć w gronie tak wybitnych specjalistów i odebrać to niesamowite wyróżnienie. Rozwój to jeden z fundamentów naszej firmy i podstawa do zadowolenia naszych klientów oraz partnerów.

/ Bez kategorii

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
SKLEP PUREBEAU-AGI