Fibroblast PLAZMA-szkolenie- lifting bez skalpela

HOTTT

Fibroblast PLAZMA-szkolenie- lifting bez skalpela

Zapraszamy serdecznie na nadchodzące szkolenie, które odbędzie się 26 lutego 2018 r. Lifting bez skalpela- w przełomowej metodzie Fibroblast Purebeau-AGI

Dlaczego warto wprowadzić zabiegi z wykorzystaniem Fibroblast Plazma do oferty swojego gabinetu, studia?

Nadmiar skóry na powiekach czy  brak jędrności sprawia, że oczy wydają się jakby przymknięte, mniejsze. Niestety twarz traci na atrakcyjności, ponieważ oczy wyglądają na nieustannie smutne i zmęczone. Wiele osób odczuwa dyskomfort związany z tym problemem.  Rodzi się obawa przed inwazyjną korektą, która może nieść za sobą powikłania pooperacyjne. Zespół ekspertów Purebeau-Agi wyselekcjonował urządzenie najwyższej jakości, które znalazł zastosowanie w rozwiązywaniu tego rodzaju problemów. Termin opadających powiek może dotyczyć zarówno kobiet jak i mężczyzn, w młodym czy dojrzałym wieku. Czasami mamy do czynienia z młodymi osobami, które natura obdarowała tzw. opadającymi powiekami a czasami ich winowajcą jest zwyczajnie upływ czasu. Urządzenie Fibroblast Purebeau-AGI w bezpieczny, bezinwazyjny sposób pozwala na przeprowadzenie zabiegu, którego efektem jest nowe, otwarte spojrzenie na świat.

Procedura zabiegu polega na nanoszeniu wybiórczo punktów, tworząc siatkę nakłuć. W ten sposób na skórze uzyskujemy siatkę mikrouszkodzeń, pomiędzy nimi pozostawiając zdrową tkankę. Efekt jaki uzyskamy za pomocą urządzenia Purebeau Fibroblast Plazma to stymulacja procesów regeneracyjnych przy minimalnym poziomie ryzyka.

Głównym celem zabiegu jest lifting oka, jednak ta nieablacyjna forma blefaroplastyki jest również znakomitą alternatywą do niwelowania zmarszczek w okolicach ust (tzw. zmarszczki palacza) przebarwień, usuwanie zmian skórnych (włókniaki, brodawki). Praca wykonana przez osobę doświadczoną zapewni pacjentowi bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie po zakończeniu terapii.

Zalety terapii:
-zabieg jest bezeoperacyjny, bezinwazyjny,
-terapia charakteryzuje się krótkim okresem rekonwalescencji,
-możliwość wykonania zabiegu bez względu na fototyp skóry,
-70 % efekt widoczny jest już bezpośrednio po zabiegu,
-zabieg wykonany przez wykwalifikowaną osobę nie pozostawia blizn.

Zapraszamy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
SKLEP PUREBEAU-AGI