HOTTT

Konkurs- Dzień Mamy – Regulamin

Weź udział w konkursie organizowanym na profilu Facebook @PurebauAgiAkademiaMakijazuPermanentnego  i wygraj kosmetyki firmy Bandi dla swojej mamy!

Regulamin Konkursu „Dzień Mamy”

Postanowienia ogólne:

 1. Konkurs jest organizowany za pośrednictwem Fanpage’a firmy @PurebauAgiAkademiaMakijazuPermanentnego  na Facebooku.
 2. Nazwa konkursu:  „Dzień Mamy” zwany dalej „Konkursem”.
 3. Niniejszy regulamin określa warunki i zasady przeprowadzenia konkursu.

Przedmiot konkursu:

 1. Przedmiotem Konkursu jest dobrowolne wykonanie określonych zadań.
 2. Konkurs odbywa się zgodnie z niniejszym regulaminem, zwanym dalej “Regulaminem” oraz przepisami prawa polskiego, a w szczególności Kodeksu Cywilnego.
 3. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu art. 2 ust. 1 ustawy o grach hazardowych z dnia 19.11.2009 r. (Dz. U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.) i nie podlega regulacjom zawartym w ww. ustawie i rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
 4. Konkurs nie jest organizowany i wspierany przez portal Facebook.
 5. Organizatorem konkursu jest firma  STUDIO PIĘKNA AGI AKADEMIA PUREBEAU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO, Robotnicza 14/1 mieszcząca się w Policach.
 6. Kontakt z Organizatorem jest możliwy pod adresem e-mail: agi.lesniewska@gmail.com

Czas trwania konkursu

 1. Konkurs trwa od 10.05.2018 do 20.05.2018 (włącznie).
 2. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 21.05. 2018.

Zadania konkursowe:

 1. będzie nam miło, jeśli osoby biorące udział polubią post konkursowy,
 2. będzie nam również miło, jeżeli osoby biorąc udział wstawią serduszko jako potwierdzenie wzięcia udziału w naszym konkursie jednocześnie oznaczając naszą @Akademię jako organizatora,
 3. a także, jeśli post konkursowy zostanie udostępniony PUBLICZNIE,
 4. będzie nam miło jeżeli do konkursu zostaną zaproszone 3 osoby.

Nagrody

 1. Nagrodami  w konkursie są kremy firmy BANDI:

Bandi Boost Care- krem nawilżający z kwasem hialuronowym (HA)- 50 ml (1 szt)

Bandi Boost Care -krem przeciwzmarszczkowy z kolagenem i elastyną- 50 ml (1 szt)

Bandi Boost Care -koncentrat nawilżający z czystym kwasem hialuronowym- 30 ml (1 szt)

Bandi FitoLift Care-odmładzający fito-ekstrakt olejowy- 30 ml (1 szt)

Bandi Boost Care- odmładzający krem nawilżający- 50 ml (1 szt)

Uczestnicy

 1. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby pełnoletnie, będące fanami profilu PurebauAgiAkademiaMakijazuPermanentnego na Facebooku, które udostępnią informację o Konkursie na swojej tablicy  i będzie nam miło, jeżeli wykonają zadania konkursowe do dnia zakończenia konkursu tj. do 20.05.2018 do godziny 23:59.

Przetwarzanie danych osobowych

 1. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest STUDIO PIĘKNA AGI AKADEMIA PUREBEAU MAKIJAŻU PERMANENTNEGO, Robotnicza 14/1 mieszcząca się w Policach.
 2. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny i jest niezbędne do otrzymania nagrody a ich nie podanie uniemożliwia udział w Konkursie.
 3. Uczestnicy Konkursu zgadzają się na wykorzystanie zebranych danych dla potrzeb kontaktów za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu w celu przeprowadzenia i rozliczenia Konkursu, lub w celu indywidualnego (także pisemnego) komunikowania się w związku z Konkursem.
 4. Przetwarzanie, obejmuje także wykorzystania przekazanych danych tj. imienia i nazwiska Uczestnika, adresu e-mail, adresu pocztowego, na który ma zostać przesłana nagroda, na cele realizacji Konkursu.

Postanowienia końcowe

 1. Zwycięzcy otrzymają informację o wygranej w postaci postu podsumowującego konkurs. Nagroda zostanie wysłana pocztą/kurierem w terminie 3 dni od daty otrzymania danych adresowych Laureata konkursu.
 2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne, powstałe w trakcie przesyłania zgłoszeń konkursowych i wynikające z nich opóźnienia w nadejściu zgłoszeń.
 3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za doręczenie i terminowość doręczenia przesyłek przez operatora pocztowego lub kuriera, a także za konsekwencje podania błędnego adresu do doręczeń przez Uczestnika.
 4. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Laureatom, nagród wyłącznie na terenie Polski.
 5. We wszystkich sprawach dotyczących Konkursu, a nieuregulowanych Regulaminem mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a w szczególności przepisy Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy do zabawy!

/ Bez kategorii

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
SKLEP PUREBEAU-AGI