Agnieszka Leśniewska

Właściciel Akademii Makijażu Permanentnego PUREBEAU-AGI,trener marki PUREBEAU i wyłączny jej dystrybutor na Polskę. Doświadczona linergistka z blisko 18 letnim stażem zawodowym, trener, szkoleniowiec, prekursorka innowacyjnych rozwiązań, wielokrotna mistrzyni, zdobywczyni złotych medali, autorka wielu publikacji. Twórca i właścicielka firmy Purebeau-AGI, od blisko 18 lat z wielką pasją i zaangażowaniem zajmuje się dziedziną makijażu permanentnego. Kongresy, sympozja, targi, szkolenia w Polsce i za granicą pozwalają nieustannie podnosić kwalifikacje jednocześnie będąc na bieżąco z trendami czy nowościami. Niejednokrotnie tworzy własne, udoskonalone techniki, metody pracy, aby uzyskać maksymalną perfekcję w wykonywaniu oraz przekazywaniu swojej pasji jaką jest makijaż permanentny.

Agnieszka Leśniewska od wielu lat współpracuje z niemiecką marką Purebeau będąc jednocześnie jedynym i wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Dzięki zaangażowaniu, ogromnej determinacji: urządzenie Purebeau Mobile 01, TRS 250, laser do usuwania tatuaży YAG 500, Modern Hair Solution 250 czy pigmenty mogą szczycić się złotymi medalami na prestiżowych targach poznańskich, łódzkich czy Kosmetycznych Urody. Niezaprzeczalnie podstawą do działania w dziedzinie makijażu permanentnego są indywidualne predyspozycje i tytuły:

  • tytuł Mistrza Kosmetyki 2009
  • certyfikat Kosmetyczki Międzynarodowej 2000
  • czołowe miejsca w Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu Permanentnego 2004 i 2005
  • studium menedżerskie
  • przygotowanie i wykształcenie pedagogiczne

Makijaż permanentny jako narzędzie do spełniania pasji

Makijaż permanentny to wyzwanie, które należy podjąć i idealnie wykonać, aby wpasował się w urodę i charakter konkretnej osobowości. Ideą, którą od lat propaguję jest wydobycie i podkreślenie naturalnych atutów urody, ale również maskowanie czy korekta niedoskonałości. Uzyskanie efektownego a zarazem nieprzerysowanego makijażu jest wielką sztuką. Dokładność oraz świadomość prowadzonych działań jest fundamentem mojej działalności Akademii Makijażu Permanentnego Purebeau-AGI.

„Nieustanny rozwój, doskonalenie pozwala mi spełniać się w codziennej pasji świadcząc usługi na najwyższym poziomie”.

Swoją codzienną pracę wykonuję z pasją i sercem, a każda z osób którą mam przyjemność spotkać na swojej drodze jest dla mnie wyjątkowa. Każdego dnia stawiam sobie nowe cele: chcę się rozwijać i przekazywać dalej zdobytą wiedzę oraz doświadczenie. Na pierwszym miejscu jest moja Rodzina, bez niej nie było by mnie ani Akademii. Razem wiem, że możemy więcej. Mam niezwykłe szczęście, ponieważ dają mi ogromne wsparcie i siłę do działania! W pracy zawodowej cenię sobie szczerość i wyzwania. Lubię piękno. Rozwój to dla mnie podstawa egzystencji, dlatego nigdy nie zaprzestanę zgłębiać tajników tej dziedziny.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
SKLEP PUREBEAU-AGI